Set na čokoládové fondue

Cena: 18,50 €

  • Doprava od 2,90 €
  • Doba na vrátenie 21 dní
Dostupnosť expresné dodanie, u vás 22.6. (piatok)
Kód TN778RD
Pre koho ženy
Typ darčeka originálne, design

Byť romantický je naozaj pomerne jednudochué. Stačí raz za čas odrapiť na lúke kvetinu, pripraviť večeru, dať pusinku. No a raz za čas sa treba zaprieť, kúpiť pekný romantický darček, vytiahnuť vínečko na balkón a dlho hľadieť do očí. A samozrejme, pekne si to oslaďte.

 

Výborný tip na osladenie si romantického večera je práve čokoládové fondue. Máme pre vás aj recept. Zoberte 3 balíčky Toblerone, pol šálky sladkej smotany a 2lyžičky cherry alebo nejakého brandy. Najprv rozlámte Toblerone, potom vetko spolu roztopte a zmiešajte na panvici. Podávajte preliate v tomto nádhernom romantickom sete na fondue. Zapáľte sviečku, ktorá vám udrží fondue pekne tekuté a zároveň osvetlí romanticky vaše pozemské tváre. Skvelý, romantický darček. Nezabudnite však, že do fonue si treba aj niečo namáčať. My odporúčame jahody alebo banány. Ale môžete experimentovať aj s marshmallow a podobnými haluzami.

 

Škoda že nám mimozemšťanom sa tak ťažko prežívajú romantické večery, keďže dokážeme čítať myšlienky a to te je prúser, keď vás pri švitorení žena vymákne ako myslíte na to, že susedkyne slizovité buchty chutia oveľa lepšie.

 

Doplňujúce info :

  • Materiál: keramika
  • Rozmery: 14cm x 14cm x 15cm